You might like

35 Comments

  1. The first insidious scared the fuck outta me. The last 2 two weren't scared whatsoever. I really hope this one is scary.

  2. Wtf going on insidious 2 was about the old lady being dead she went to the girls house from insidious 3 at the end of insidious 2 seen some demonic shit and never to continue from there we know insidious 3 was about what happened before she got in the chair so what's 4 about ?????

  3. Hemen yorumlara başlamıslar, bende video cekip.atmak istiyotdum ama film yapmıyorum imkan az yaşım 25 tekrar giricez üniversty sınavına(example), kafam karışık fizik yada bilgisayar okusam is bulurmuyum ülkede.Sinema işinide seviyorum video atıcam youtube çekiniyorum çünkü herkez felesefe yaparak yasamıyor dümdüz yaşayıp 3 4 bine geçinip paralarıni artırmak için bilimin sanatın gelişmesini bilimcileri konuşmuyor fazla neysr okurken sporada gitmek istiyorum çok oynadım ama para az diye bıraktım hata yaptım,dükkan açmayı düşünüyor babam ama bafraya mahkum etti biraz bizi Ingilizce(english) pek bilmiyorum atatürk ve einstein gibi yön verip yenilikler yaomak istiyorum zaman akıyor Babamla anlaşamadığım konular var Her insan büyüyor ve para kazanmasın
    lazm ama türkiyede din baskısı ve siyasetçilerin reformu Bilim ve Sanat insanı yerine Devlet adamı yapar mantığı ile halkın her kesimini düşünmeden siyaset yapmalarınında etkisiyle sinema is sahalari ve bilim kurumları açılmıyor her yere Türkiyede öyle biraz.Kadın yönetime gelip huzuru bozan erkeklere karşı kendini savunup abd rusya europa china nerde olursa olsun erkekleride eğiterek çevre ve bakteri temizliği yapıp refahı artırması gerek…I m speaking little english

  4. For those who don't know, every movie that comes out in January will always be a disaster. January is where movies go to die. Look it up and you'll see.

    But this trailer gives me hope, and the actress is a god given talent to Hollywood. I wish she was in more movies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *